Новини »

В Олександрії відбудеться V етап Чемпіонату України з автомобільного кросу

03.08.2017, 10:56

На одній з кращих трас України пройде грандіозна подія в авто-спортивному житті – в Олександрії у серпні відбудеться V етап Чемпіонату України з автомобільного кросу.
Відповідне рішення було схвалено на засіданні виконавчого комітету 3 серпня.
Змагання проходитимуть 26-27 серпня на трасі «Вербова лоза». Організатор заходу – директор авто-мото клубу «Олександрія» В.Крисько.
Під час обговорення цього питання міський голова С.Цапюк зазначив, що відповідна траса унікальна, адже глядачі можуть спостерігати за рухом учасників під час всього перебігу змагань.
С.Цапюк дав доручення замовити проект для будівництва і приведення траси «Вербова лоза» до європейського стандарту, аби отримати ліцензію на організацію та проведення змагань не лише Всеукраїнського, а й Міжнародного рівнів. Це, у свою чергу, дасть можливість зробити місто більш відомим та залучати туристів.
З цією метою міський голова доручив управлінню освіти і культури підготувати програму з розвитку і популяризації даного виду спорту.
Тож запрошуємо олександрійців і гостей міста відвідати чемпіонат та отримати незабутні враження від автомобільних гонок!