Новини »

В Олександрії відбудуться cвяткові заходи до Дня міста

15.05.2018, 15:10

15 травня відбулося засідання організаційного комітету з відзначення в Олександрії 272-ї річниці Дня міста, яке жителі святкуватимуть 27 травня.
У рамках заходів олександрійські творчі колективи представлять наше місто у 27-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів».
З нагоди свята у бібліотеках та музейному центрі ім. Худякової А. Ф. пройдуть різноманітні тематичні заходи. Протягом травня музей організовує і проводить на замовлення тематичні автобусні і пішохідні оглядові екскурсії по Олександрії: «Вулицями рідного міста»; «Архітектура Олександрії поч. ХХ ст.»; «Від козацьких хуторів до сучасного міста Олександрія»; «Таємниці рідного міста»; «Олександрія Дмитра Чижевського»; «Олександрія ХІХ–ХХІ ст.: історія, події, видатні особистості»; «Вулицями міста з Федором Мержановим»; «Літературна Олександрія».
До Дня міста із 26 по 28 травня вихованці БДЮТ здійснять туристсько-краєзнавчий похід «Стежками Олександрійщини».
Також 26 травня на спортивному майданчику школи №9 відбудеться відкрита першість міста зі стрітболу.
27 травня о 10:00 годині відбудеться традиційний велопробіг від пл. Соборної до колишнього супермаркету «XL» і до центральної площі. Для участі запрошуються усі бажаючі віком від 14 років. Реєстрація учасників розпочнеться з 9:00 години.
Основні загальноміські заходи з нагоди 272-ї річниці Дня міста проходитимуть у неділю 27 травня. Вони будуть зосереджені на площі біля ПК «Світлопільський» та на площі Соборній.
Про місце і час їх проведення буде повідомлено додатково після затвердження плану заходів виконавчим комітетом.