Новини »

В Олександрії відбудуться заходи до Дня Перемоги

02.05.2019, 9:42

В Олександрії затверджено план заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.
У навчальних закладах відбудуться виховні години, виставки, зустрічі з ветеранами війни, учасниками бойових дій.
Протягом травня у бібліотеках пройдуть години пам’яті, літературно-патріотичні ранки, диспути, а також будуть представлені виставки та викладки матеріалів.
У кінозалі Центру дитячої та юнацької творчості 7-8 травня для учнівської молоді відбудеться показ документального фільму «Страшні відгуки війни».
У музейному центрі ім.Худякової А.Ф. із 5 по 12 травня діятиме краєзнавча виставка «Вони дійшли до Берліну: олександрійці – шляхами Перемоги»; із 7 по 15 травня – виставка з фондів музею «Вони здобували Перемогу».
У територіальному центрі 7 травня відбудеться день відкритих дверей для ветеранів, де вони зможуть отримати пконсультації фахівців пенсійного фонду, управління праці, юриста та медичної сестри, перукаря, швачки і відвідати святковий концерт.
В рамках акції «Зірка пам’яті» активізовано волонтерський рух, який передбачає відвідування та надання необхідної допомоги учасникам бойових дій, яких сьогодні в Олександрії залишилося лише 37 чоловік.
Основні загальноміські заходи до Дня Перемоги пройдуть 8 та 9 травня.
Традиційно 8 травня о 10:00 годині у Перемозькому мікрорайоні відбудеться літературно-музична композиція і покладання квітів до Братської могили радянських воїнів.
Об 11:30 годині мітинг-реквієм пройде біля меморіалу військовополоненим по вул.О.Скічка (Радянській).
9 травня відбудуться мітинги і покладання квітів до усіх братських могил, обелісків, місць поховань воїнів у місті, селищах та селах.
О 8:00 годині захід відбудеться на військовому кладовищі по Куколівському шосе.
О 9:00 годині в мікрорайоні 8-ї школи пройде туристсько-краєзнавчий похід місцями визволення Олександрії.
О 10:00 годині біля Братської могили по вул. Діброви відбудеться загальноміський мітинг. Хода колони олександрійців з ветеранами розпочнеться о 9:50 від площі Соборної по головному проспекту до Братської могили.
Цього ж дня у ПК «Світлопільський» об 11:30 годині відбудеться святкова театралізована концертна програма «Вальс Перемоги». Вхід вільний.
Після заходу на майданчику перед Палацом культури розпочнеться частування ветеранів і гостей свята «солдатською кашею».