Новини »

В Олександрії відкрили меморіальну дошку Почесному громадянину міста – Володимиру Павловичу Скляру

11.04.2018, 14:30

11 квітня на фасаді Міського палацу культури було урочисто відкрито меморіальну дошку Заслуженому працівнику культури України, композитору, Почесному громадянину м. Олександрії, засновнику Народного аматорського хору «Веселка» – Володимиру Павловичу Скляру.
Володимир Павлович більше 60-ти років присвятив улюбленій справі – пісні та хоровому колективу «Веселка». Його праця: великий обсяг творчої роботи з хоровим колективом, робота на композиторській ниві, концерти, творчі програми та гастролі, – принесла визнання і шану Почесному громадянину.
На відкритті меморіальної дошки були присутні міський голова С.Цапюк, представники міської влади, галузі культури, учнівська та студентська молодь, колеги і рідні засновника хору та жителі міста.
Степан Кирилович, виступаючи перед присутніми, зазначив, що Володимир Павлович – людина з великої літери, адже він присвятив своє життя народним пісням, «Веселці», а також рідному місту.
Ведучі заходу розповіли присутнім про життєвий і творчий шлях В.Скляра та його внесок у рідне місто.
Син Володимира Павловича зазначив, що батько жив українською піснею, хором та Палацом культури. Також О.Скляр від своєї родини подякував С.Цапюку за його небайдужість та турботу про батька в його останні роки.
Директор Міського палацу культури Г.Абажей, зазначив, що Володимир Павлович був професіоналом своєї справи і пам’ять про нього залишиться назавжди.
Присутні вшанували пам’ять Володимира Павловича Скляра хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки.