Новини »

В Олександрії відновлено останній ліфт-довгостій, що не працював 12 років

23.08.2016, 8:56

n2В Олександрії затверджено програму відновлення ліфтів, відповідно до якої планово здійснюється капітальний ремонт підйомників-довгостоїв, що не функціонували протягом тривалого часу.
22 серпня відновлено роботу останнього ліфта, який не працював 12 років у будинку №20 по вул.Івана Чиркіна (20 років Жовтня).
На капітально-відновлювальні роботи з міського бюджету було виділено 390 тис.грн.
Працівники ПП «Олександріяліфт» усі роботи виконали у визначені терміни. Зважаючи на характер пошкоджень, повністю замінено машинне відділення, встановлено нову пасажирську кабіну. Вона виготовлена у сучасному дизайні з великим дзеркалом, зручними кнопками та вбудованим монітором, що відображає, на якому поверсі перебуває ліфт (таке ж електронне табло розташоване і на 1-му поверсі). Купе кабіни стійке до механічних і експлуатаційних пошкоджень протягом тривалого часу.
У запуску відновленого ліфта взяв участь міський голова С.Цапюк. Оглянувши новий сучасний підйомник, Степан Кирилович подякував директору та працівникам ПП «Олександріяліфт» за якісне виконання робіт та висловив сподівання, що жителі даного будинку та усі користувачі цінуватимуть зусилля влади і новенька кабіна ліфта надовго збереже свій нинішній вигляд.
Загалом, у цьому році капітально відремонтовано 11 ліфтів, на що з міського бюджету було витрачено майже 727 тис.грн. В Олександрії не залишилося непрацюючих підйомників-довгостоїв. Проте нещодавно внаслідок пожежі вийшов із ладу ліфт у будинку №41 по вул.Козацькій, який до кінця року планується відремонтувати і ввести в експлуатацію.