Новини »

В Олександрії врегульоване питання звернення до спеціаліста з реєстрації земельних ділянок

14.11.2017, 13:54

Нещодавно жителька Олександрії в соцмережах поскаржилася на велику чергу до державного реєстратора земельних ділянок, який веде прийом у міському ЦНАПі.
Міський голова С.Цапюк дав доручення вивчити і терміново врегулювати відповідну проблему.
Як виявилося, у відділі Держгеокадастру в Олександрійському районі працює лише один реєстратор, який з літа обслуговує жителів міста і району. Більше половини заявників – мешканці сіл, і внаслідок значної кількості звернень виникла велика черга.
Працівники ЦНАПу та Держеокадастру знайшли шляхи вирішення проблеми і у найкоротший термін дане питання було врегульоване.
З 10 листопада жителів сіл приймає державний реєстратор в районному ЦНАПі, а у центрі адмінпослуг Олександрії ведеться прийом лише мешканців міста.
Сьогодні черги до реєстратора земельних ділянок немає. Громадяни, звернувшись до центру, у той же день можуть потрапити на прийом до фахівця, у тому числі, із земельних питань.
Крім того, у ЦНАПі функціонує електронна черга, за допомогою якої жителі можуть взяти талон до фахівця на зручну дату і час.
Люди, які записалися до спеціаліста із земельних питань до врегулювання проблеми, можуть прийти на прийом у призначений день або змінити його за наявності вільних талонів, звернувшись до адміністратора ЦНАПу.
Для зручності громадян існують резервні талони до будь-якого спеціаліста центру, які можна отримати щоранку з 8 до 9 години, звернувшись до адміністратора, і того ж дня потрапити до потрібного фахівця.