Новини »

В Олександрії введено карантинні обмеження у зв’язку з випадком сказу кішки

10.04.2018, 11:58

Нещодавно у місті стався випадок сказу тварини (домашньої кішки) у багатоквартирному будинку №54 по вулиці Ярмарковій.
У зв’язку з цим відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Олександрійській міській раді та затверджено план профілактичних заходів і накладено карантинні обмеження.
Будинок №54 по вул. Ярмарковій оголошено неблагополучним пунктом по сказу та визначено загрозливу зону, обмежену вулицями: з півночі – вул.Григорія Усика, з півдня – вул.Софіївською, зі сходу – вул.Григорія Сокальського та з заходу – вул.Братською.
На території загрозливої зони, згідно із законодавством, заборонено проведення виставок, виводу собак, а також вивезення за його межі собак, котів і диких тварин.
Планом заходів також передбачено: проведення дезінфекції місць, де знаходились підозрілі у захворюванні тварини; здійснення щеплення тварин проти сказу в неблагополучній зоні та прилеглих територіях; організації квартирних і подвірних обходів для виявлення людей, що контактували з хворою твариною, та надання їм антирабічної допомоги.
Карантинні і профілактичні заходи триватимуть до 6 червня поточного року.
Жителі міста повинні дотримуватися правил утримання домашніх тварин та забезпечувати своєчасне проходження ветеринарного огляду і щеплення.