Новини »

В Олександрії ввели карантинні заходи у зв’язку з африканською чумою свиней

11.12.2017, 16:57

10 грудня відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Олександрійській міській раді за участю представників ветеринарної медицини, виконавчих органів ради, міського відділу поліції, директорів ринків та керівників підприємств, які реалізують м’ясну продукцію.
На порядок денний було внесено питання про оголошення спалаху африканської чуми свиней (АЧС) в підсобному господарстві військової частини №2269, що знаходиться по Дніпропетровському шосе, та затвердження плану заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації даного захворювання в м.Олександрії.
Рішенням комісії введено карантин на території підсобного господарства, визначено зону захисту навколо неї радіусом 3 км, встановлено зону спостереження в межах 10 км від місця спалаху, включаючи Олександрію, села Звенигородку, Марто-Іванівку та Олександро-Степанівку.
На відповідних територіях заборонено торгівлю на ринках живими свинями та продуктами з них. Продаж дозволяється лише у випадку отримання продукції з підприємств, що мають експлуатаційні дозволи, а також за наявності супровідних ветеринарних документів.
Також забороняється проведення виставок, ярмарків та інших заходів, де можуть реалізовуватись свині та продукти свинарства.