Депутати вирішують »

В Олександрії затверджено нову нормативну грошову оцінку земель

05.07.2019, 16:14

5 липня відбулася 70-та чергова сесія Олександрійської міської ради VII скликання.
Депутати затвердили звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Олександрії за 2018 рік.
На сесії затверджено перспективний план роботи міської ради на ІІ півріччя 2019 року і міську програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2019-2021 роки.
Присутні скоригували бюджет міста на поточний рік. Збільшено доходи і видатки за рахунок перевиконання бюджету на 4,7 млн грн та проведено внутрішній перерозподіл коштів. У тому числі, виділено 1,8 млн грн на співфінансування на Нову українську школу, придбання комп’ютерної техніки та шкільного автобуса.
Кошти направлено на житлово-комунальне господарство, у тому числі, 202 тис.грн – на відшкодування «теплих» кредитів ОСББ.
Прийнято рішення про заохочення голів квартальних комітетів виплатою одноразової грошової допомоги за активну участь у роботі органів самоорганізації населення, сумлінне виконання завдань, покладених на квартальні комітети.
Міська рада погодила здійснення державно-приватного партнерства в рамках реалізації проекту з будівництва льодової арени для проведення масових катань на ковзанах, тренувань та участі в спортивних змаганнях фігурних та хокейних секцій.
Своїм рішенням депутати передали багатоповерхівку №33 по вул.Героїв Сталінграду в управління ОСББ «Господар-2019».
Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», сесія прийняла рішення про передачу лічильників тепла з балансу КП «Теплокомуненерго» у спільну власність багатоквартирних будинків.
Сесія затвердила детальний план території між пл. Соборною і вул.Діброви та на перехресті пр.Соборного і вул.Героїв Сталінграда.
Також присутні ухвалили рішення з ряду земельних питань. Зокрема, безоплатно надано земельні ділянки у власність 13 учасникам АТО.
На вимогу Закону України «Про оцінку земель» затверджено нову технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель м.Олександрії та встановлено базову її вартість у розмірі 230,16 грн за м2.