Засідання виконкому »

В Олександрії збільшено кількість пільгових перевезень

08.05.2019, 10:54

8 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
Присутні прийняли ряд рішень, що стосуються подальшої долі дітей: влаштування до благодійного фонду «Джерело життя», надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування тощо.
Для реалізації в Олександрії проекту «Будівництво льодової арени для проведення масових катань на ковзанах, тренувань та участі в спортивних змаганнях фігурних і хокейних секцій» виконавчий комітет запропонував міській раді погодити здійснити проект у рамках державно-приватного партнерства.
З метою забезпечення пільговими перевезеннями жителів міста у весняно-літній період виконавчий комітет збільшив кількість пільгових рейсів на усіх маршрутах до 120 на тиждень. З оновленим графіком можна ознайомитися окремо.
Виконавчий комітет також затвердив комплексний план заходів з підготовки господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Таке рішення для належної підготовки до зими традиційно приймається навесні після закінчення опалювального сезону.
Члени виконкому погодили відшкодування за рахунок міського бюджету частини коштів (20%), залучених ОСББ «Папуга» на придбання енергоефективних матеріалів для багатоповерхівки.
Трьом військовослужбовцям видано ордери на квартири.
На розгляд депутатів міської ради запропоновано Програму покращення умов обслуговування платників податків Олександрії та збільшення надходжень до державного і місцевого бюджетів на 2019-2021 роки, а також звіт про виконання міського бюджету за 1 квартал 2019 року і внесення змін до головного кошторису міста на поточний рік.
12 травня в ПК «Світлопільський» пройде Всеукраїнський фестиваль-конкурс зі східного танцю «Нурія 2019».
Рішенням виконкому дано дозвіл на проведення свята морозива від ТМ «Ласунка» 26 травня з 11 до 16:30 год. біля стадіону «Ніка».
Також затверджено заходи по відзначенню 273-ї річниці Дня міста Олександрії, яка у цьому році святкуватиметься 26 травня. Заходи відбуватимуться протягом усього місяця. Ознайомитися з ними можна окремо.