Засідання виконкому »

В Олександрії збільшено кількість пільгових рейсів

21.03.2019, 10:22

21 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
Члени виконкому прийняли рішення клопотати перед відділом РАЦСу про реєстрацію хлопчика ромської національності, який був виявлений службою у справах дітей міської ради. Як доповів начальник служби Ю. Яковлев, за дорученням міського голови С. Цапюка з відділом РАЦСу була проведена робота, за період з 2010-2015 років виявлено 12 дітей, які не отримали свідоцтва про народження. З них 6 уже зареєстровані у відділі РАЦС, по інших проводиться робота з виявлення дітей чи їх батьків.
Виконавчий комітет збільшив кількість пільгових рейсів на автобусному маршруті №9, який є дачним. Піврейси, які були пільговими, стануть повними пільговими рейсами з 26 березня.
Члени виконкому також зменшили тариф, що надає міське сміттєзвлище із захоронення ТПВ. Відповідне питання виникло після того, як ТОВ «ЕКО’ЛОГІЯ», яке орендує сміттєзвалище, потрапило у перелік підприємств із заробітною платою менше мінімальної. При цьому у своєму клопотанні до виконавчого комітету підприємство декларувало заробітну плату більше 8 тис. грн. Фактично, за інформацією директора, заробітна плата сьогодні становить 4 тис. грн і працює 14 осіб. Тому, з метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів та запобігання витрат бюджетних коштів члени виконкому одноголосно прийняли рішення про зменшення тарифу у середньому на 7 грн за кубічний метр сміття.
Своїм рішенням виконавчий комітет скасував дозвіл на відключення від мереж централізованого опалення приміщення за адресою пр. Соборний, 5 (перший поверх). Дозвіл був наданий у 1998 році, але суб’єкт господарювання після відключення приміщення від централізованого опалення не виконав технічні умови і не облаштував індивідуальне опалення. Враховуючи скарги мешканців суміжних квартир на низьку температуру та невиправдані теплові витрати у будинку, присутні на засіданні зобов’язали власника першого поверху здійснити повторне підключення до системи централізованого опалення, а КП «Теплокомуненерго» поновити нарахування за тепло.
Також члени виконкому дали дозвіл на проведення уже традиційного весняного ярмарку «Все для саду та городу», який проходитиме на площі Соборній з 8 по 14 квітня.