Депутати вирішують »

Відбулася чергова сесія міської ради

27.10.2017, 16:05

27 жовтня відбулася чергова сесія Олександрійської міської ради VII скликання, на якій було розглянуто 25 питань життєдіяльності міста.
Відкликано голову постійної депутатської комісії з питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту Мельника С.Ю. та обрано нового голову комісії – депутата Кісельову Г.О.
Присутні затвердили Програму заохочення голів квартальних комітетів м.Олександрії, згідно з якою один раз на півріччя голови кварткомів одержують матеріальну винагороду за активну діяльність та якісне виконання своїх обов’язків.У зв’язку з тим, що існуюча містобудівна документація, розроблена ще у 1970 році, застаріла і потребує поновлення згідно з вимогами чинного законодавства, депутати вирішили внести зміни до Генерального плану м. Олександрії та доручити управлінню ЖКГ замовити розробку змін до відповідного документу.
З метою залучення інвестицій та забезпечення економічного розвитку міста присутні ухвалили рішення розробити детальний план території по Куколівському шосе (Заводський мікрорайон), де знаходиться промислова зона.
Депутати внесли зміни до Програми з благоустрою м.Олександрії, доповнивши її заходами зі стимулювання підприємств, організацій, установ та населення щодо належного утримання власних і прилеглих територій.
На сесії затверджено Програму розвитку публічних бібліотек м. Олександрії на 2017-2020 роки.
Враховуючи прийняття нового Закону України «Про освіту», депутати затвердили Положення про конкурс на посади керівників закладів загальної середньої освіти.
Також на сесії було ухвалено рішення з ряду земельних та архітектурних питань.
У зв’язку зі змінами до Податкового кодексу України щодо встановлення мінімального розміру орендної плати на рівні земельного податку, депутати скоригували ставки орендної плати за користування земельними ділянками у бік зменшення.
За земельні ділянки, зайняті житловим фондом (крім об’єктів незавершеного будівництва та не введених в експлуатацію під житло), гаражними кооперативами орендна плата встановлюється у двократному розмірі земельного податку, тобто, 0,06 % від нормативної грошової оцінки земельних ділянок відповідного цільового призначення.
У разі змішаного використання багатоквартирного будинку (гуртожитку) розмір орендної плати розраховується з урахуванням прибудинкової території пропорційно тій частці будинку, що знаходиться: під квартирами та приміщеннями спільної власності за ставкою у двократному розмірі земельного податку – 0,06% від нормативної грошової оцінки; під вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями комерційного використання за ставкою 3%.
Присутні затвердили Положення про регулювання земельних відносин в м.Олександрії у новій редакції, а також звіт про використання коштів від оренди та приватизації майна комунальної власності.