Новини »

Відбулася нарада керівництва міста з головами квартальних комітетів

14.03.2019, 15:36

14 березня у сесійній залі міської ради відбулася нарада керівництва міста з головами квартальних комітетів.
На початку з присутніми поспілкувався міський голова С.Цапюк. Він подякував головам кварткомів за плідну роботу. Степан Кирилович поінформував про актуальні для Олександрії питання: фінансування бюджетної сфери, впровадження медичної реформи, ремонти доріг, шкіл, садочків лікарень тощо. С.Цапюк зазначив, що незважаючи на те, що чимало зобов’язань держава перекладає на плечі міської влади, в Олександрії збережено заклади соціальної сфери та працівників, а також продовжують виконуватися намічені завдання з розвитку інфраструктури.
Перед головами квартальних комітетів виступила перший заступник міського голови Л.Давиденко, яка ознайомила з виконанням міського бюджету та основних програм у 2019 році. Більш детально Людмила Вадимівна зупинилася на фінансуванні зарплати лікарів у рамках реформування сфери охорони здоров’я, утриманні галузей освіти, культури, а також реалізації програми з модернізації вуличного освітлення.
Секретар міської ради О.Богоявленська зосередила увагу присутніх на організаційних питаннях діяльності квартальних комітетів та проведенні весняної толоки.
Також учасники наради заслухали інформацію фахівців про співпрацю інспекторів муніципальної поліції з головами квартальних комітетів щодо благоустрою приватного сектору, про зміни у законодавстві стосовно виплати індексації до пенсій, порядку оформлення та монетизації субсидій, адміністративні послуги, надання вторинної правової допомоги тощо.
Під час зустрічі голови кварткомів отримали вичерпні відповіді фахівців на свої запитання.