Міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді »

Відбулося засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків-вихователів

11.02.2019, 16:00

08 лютого 2019 року на базі Міської дитячої бібліотеки ім.Ю.Гагаріна відбулося засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків-вихователів. Захід був організований Олександрійським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який здійснює соціальне супроводження 10 прийомних сімей та
3 дитячих будинків сімейного типу, котрі наразі функціонують в Олександрії.
Для обговорення прийомним батькам і батькам-вихователям було запропоновано одну з найбільш актуальних тем: «Підготовка дітей до самостійного життя». У ході засідання було обговорено складові згаданої проблеми, методи й прийоми формування у вихованців необхідних життєвих компетенцій, особливості планування майбутнього дітей. Батьки, які вже мають випускників, котрі здобули освіту, знайшли перспективну роботу й улаштували особисте життя, поділилися власним позитивним досвідом підготовки дітей до самостійного життя.
Наприкінці зустрічі фахівці із соціальної роботи і батьки обговорили нагальні проблеми, які виникають при функціонуванні прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, й окреслили тематику наступного засідання групи взаємопідтримки.