Засідання виконкому »

Відбулося засідання виконавчого комітету

07.05.2020, 13:15

7 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради.
На початку присутні розглянули питання щодо подальшої діяльності Міської лікарні №3, яка знаходиться у Перемозькому мікрорайоні. Згідно з вимогами медичної реформи із квітня фінансування вторинної ланки здійснює Національна служба здоров’я України. Заклад підписав договір із НСЗУ на фінансування пакету медичних послуг за напрямком «Амбулаторна вторинна (спеціалізована) допомога дорослим на дітям, включаючи медичну реабілітацію та стоматологічну допомогу». Місячна потреба в утриманні закладу становить 382 тис.грн. За рахунок коштів НЦЗУ лікарня отримує лише 66 тис.грн, у той час щомісячна нестача складає 316 тис.грн. Тому з метою раціонального використання бюджетних коштів, ліжкового фонду, повноцінного надання спеціалізованої медичної допомоги з раціональним перерозподілом лікарського складу депутатам запропоновано припинити діяльність КП «Міська лікарня №3», реорганізувавши його шляхом приєднання до КП «Центральна міська лікарня м.Олександрії». Остаточне рішення з даного питання буде прийняте на сесії міської ради.
Виконавчий комітет запропонував міській раді створити Олександрійський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників. Відповідне рішення прийняте відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту», яким рекомендується до 1 вересня створити даний центр шляхом реорганізації науково-методичних установ.
Присутні затвердили заходи з підготовки господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. Вони передбачають підготовку об’єктів житлового фонду, теплопостачання, водопостачання і водовідведення, комунального господарства та інженерно-транспортної інфраструктури, а також закладів соціальної сфери.
Також на засіданні було розглянуто ряд земельних питань.