Депутати вирішують »

Відбулися дві позачергові сесії міської ради

16.10.2020, 13:51

16 жовтня відбулася 89-та позачергова сесія Олександрійської міської ради VII скликання, на яких було розглянуто нагальні питання.
Депутати скоригували міський бюджет на 2020 рік. За рахунок внутрішнього перерозподілу коштів між головними розпорядниками забезпечено видатки на заробітну плату працівникам бюджетних закладів до кінця року, а також надано фінансову підтримку громадським організаціям, які подавали заявки на розгляд конкурсної комісії з розгляду пропозицій, розроблених інститутами громадянського суспільства соціального спрямування.
Міська рада надала згоду на безоплатне прийняття до комунальної власності будівель колишнього ПТУ№33 у Байдаківському мікрорайоні з метою розміщення патрульного підрозділу Національної гвардії України.
Після цього пройшла 90-та позачергова сесія міської ради. Першим рішенням депутати затвердили звіт про виконання бюджету міста за 9 місяців 2020 року. За даний період власні і закріплені доходи виконано на 105,6 %.
Другим проектом було прийнято земельні та майнові питання. Зокрема, присутні затвердили мінімальну вартість місячної оренди 1 кв.м загальної площі нерухомого майна по м.Олександрії, сел.Олександрійському, с. Звенигородці на 2021 рік. Рішенням сесії продовжено термін дії програм: розвитку земельних відносин в м. Олександрії на 2017-2020 роки та приватизації на 2018-2020 роки.