Новини »

Військова частина №2269 відзначила 74-ту річницю з дня заснування

21.02.2018, 15:04

21 лютого виповнюється 74 роки з дня створення в Олександрії 51-го гвардійського авіаційно-транспортного полку, який сьогодні є військовою частиною №2269 Національної гвардії України.
З нагоди цієї пам’ятної дати у місті відбувся ряд заходів.
Міський голова С.Цапюк разом з командуванням в/ч 2269 і ветеранами відвідали військове кладовище та поклали квіти до місць поховання загиблих і померлих військовослужбовців.
У клубі військової частини пройшло зібрання ветеранської організації Олександрійського авіаційного гарнізону, в якому взяли участь народний депутат України А.Кузьменко, міський голова С.Цапюк, командир військової частини покловник Р.Яковлєв, військовий комісар О.Балабуха. Ветерани звернулися до А.Кузьменка з проханням на рівні Верховної Ради сприяти у вирішенні питання перерахунку пенсій військовослужбовцям.
Після цього на стройовому плацу відбулося урочисте шикування та віддання почестей військовослужбовцям, які загинули при виконанні службових обов’язків. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв та поклали квіти до пам’ятної стели.
Продовжились урочистості у Палаці культури «Світлопільський». Міський голова С.Цапюк привітав військовослужбовців та ветеранів із 74-ю річницею заснування військової частини. Він зазначив, що вертолітна бригада є гордістю нашого міста і бюджетоутворюючим підприємством. Степан Кирилович відзначив професіоналізм, мужність та героїзм військових, які постійно брали участь у бойових операціях в різних країнах, ліквідовували наслідки аварії на ЧАЕС, а сьогодні здійснюють службово-бойові завдання у зоні проведення АТО.
С.Цапюк побажав присутнім благополуччя, впевненості у дні прийдешньому, мирного неба, а військовій частині – подальшого розвитку і процвітання та вручив командиру в/ч 2269 полковнику Р.Яковлєву сертифікат на 443,2 тисячі гривень шефської допомоги. У свою чергу, Степану Кириловичу вручено грамоту за надання допомоги та плідну співпрацю з Національною гвардією України, адже влада Олександрії уже багато років надає всебічну підтримку військовій частині.
Зі словами привітання до присутніх також звернулися шановані гості та керівництво військової частини.
Під час урочистостей начальник Управління авіації Нацгвардії України, генерал-майор В.Сліпченко вручив ключі від 5 квартир, придбаних державою для військовослужбовців. Також кращим військовим були вручені нагороди.
Завершився захід святковим концертом за участю солістів та творчих колективів міста.