Засідання виконкому »

Виконавчий комітет розглянув ряд актуальних питань

21.11.2019, 11:39

21 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
На початку присутні надали статус дитини, позбавленої батьківського піклування, двом дітям, покинутим батьками, з метою захисту їхніх прав і інтересів і для встановлення над ними опіки.
Виконком призначив тимчасовим перевізником на маршруті №5/1 ФОП Юнак К.Ю., який виконуватиме перевезення до проведення конкурсу.  На лінію вийде автобус великої пасажиромісткості. На сьогодні забезпечується виконання маршрутів №№ 5/2, 5/3 і 5/4 тимчасовими перевізниками.
Рішенням виконавчого комітету визначено і затверджено перелік видів громадських робіт на 2020 рік для міськрайонного центру зайнятості.
Затверджено перелік із 18 захисних споруд колишньої цивільної оборони, які залишилися безгосподарними внаслідок ліквідації підприємств, а сьогодні вони зруйновані та не придатні для укриття населення у випадках надзвичайних ситуацій.
Розглянувши заяву підприємця, виконавчий комітет погодив режим роботи магазинам «XL-маркет» та «Купець» із 7:00 до 24:00 години за умови дотримання правил торгівлі , громадського порядку та режиму тиші у нічний час.
Присутні запропонували міській раді затвердити програму допризовної підготовки юнаків «Призовник» на 2020 рік.
Депутатам запропоновано внести зміни до міського бюджету на поточний рік, збільшивши доходи і видатки на 705 тис.грн за рахунок перевиконання міського кошторису та надходження державної субвенції, спрямованої на підвищення якості освіти.
Також на засіданні надано дозвіл на проведення у ПК «Світлопільський» ряду культурно-розважальних заходів: 8 грудня – вистави-мюзиклу для дітей «Аладін і чарівна лампа»; 10 лютого 2020 року – концерту гурту «Лісапетний батальйон» та 18 лютого 2020 року – концерту гумористичного дуету «Кролики».