Засідання виконкому »

Виконавчий комітет розглянув ряд питань життєдіяльності міста

09.11.2017, 14:22

9 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
На початку присутні розглянули питання щодо подальшої долі і виховання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
З метою підготовки допризовної молоді до виконання військового обов’язку та забезпечення заходів з організації і проведення приписки до призовної дільниці, призову та мобілізації, виконком розглянув і запропонував міській раді затвердити програму «Призовник» на 2018 рік.
Рішенням виконкому КП «Благоустрій» додатково виділено паливно-мастильні матеріали для безперебійної роботи підприємства у зимовий період на випадок снігопадів і заметілей.
Виконавчий комітет затвердив план тематичних заходів до Дня Гідності та Свободи (який відзначатиметься 21 листопада) і з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів (який відзначатиметься 25 листопада).
Під час розгляду земельних та архітектурних питань міський голова С.Цапюк вказав головному інженеру Олександрійського РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» В.Сіренку на недоліки у роботі підприємства, працівники якого по-варварськи обрізають дерева, залишаючи на вулицях міста спиляне гілля. Також комунальникам постійно доводиться прибирати смітники під стовпами високовольтних ліній, за чистоту біля яких відповідає обленерго. У зв’язку з цим муніципальній поліції доручено контролювати дотримання правил благоустрою даним підприємством, і, у разі порушень, складати адмінпротоколи для стягнення штрафів.