Засідання виконкому »

Виконком розглянув останні заяви на відключення від централізованого теплопостачання

01.08.2019, 11:53

1 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
На початку міський голова С.Цапюк вручив Почесну грамоту Олександрійської міської ради Комлєвій-Конаковій Людмилі Федорівні, голові «Спілки «Інвалідів Чорнобиля» за активну громадську позицію, захист інтересів ліквідаторів та з нагоди ювілею.
Грамотою міської ради нагороджено Піщанського Олександра Івановича, голову ГО «Олександрійська спілка захисників Вітчизни» за участь у військово-патріотичному вихованні молоді та з нагоди ювілею.
Присутні затвердили склад і положення міської тимчасової комісії з питань використання державної субвенції на придбання соціального житла та виплати грошової компенсації для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
Дозвіл на відключення від централізованого опалення надано 73 споживачам тепла, які подали заяви у минулому місяці, 7-ми відмовлено до погашення ними боргів у визначений термін. Також дозволи отримали ще 43 олександрійці, яким раніше було відмовлено у зв’язку з боргами за тепло та які сплатили відповідні кошти.
Під час розгляду земельних питань управлінню приватизації, оренди майна і землі та управлінню економіки доручено перевірити усі комерційні об’єкти, що знаходяться на перших поверхах будівель, на відповідність відсоткових ставок по сплаті за оренду приміщень і землі.
Також до наступного засідання виконавчого комітету управлінню приватизації, оренди майна і землі слід проаналізувати діяльність суб’єктів господарювання, яким на пільгових умовах надано в оренду комунальні приміщення і земельні ділянки.
Враховуючи те, що в Олександрії збільшилася кількість місць відпочинку городян, які потребують постійного обслуговування, Степан Кирилович доручив управлінню ЖКГ збільшити штат працівників КП «Благоустрій». Для підвищення престижності робітничих професій у житлово-комунальній сфері доручено розглянути питання збільшення розміру заробітних плат грейдеристам, трактористам і механізаторам, що працюють на комунальному підприємстві.
Депутати, присутні на засіданні, підняли питання якості баштанних культур, що продаються у нашому місті. С.Цапюк зазначив, що робоча група перевіряє кавуни на вміст нітратів і уже виявлено продукцію, де їх рівень перевищує норму. Підприємці надали робочій групі експертні висновки на хіміко-токсикологічні дослідження товару, який відповідає нормам. Враховуючи результати обстеження баштанних міський голова не виключає корупційну складову під час видачі відповідних документів. Тому, у разі виявлення індикативним способом перевищення вмісту нітратів у баштанних культурах, відповідні листи направлятимуться у Держпродспоживслужбу для проведення лабораторної перевірки продукції.
Враховуючи неналежний стан утримання колишнього кінотеатру «Кірова» та території навколо нього, власника даної будівлі запрошено на наступне засідання виконавчого комітету для інформування про благоустрій відповідної зони.