Засідання виконкому »

Виконком розглянув питання життєдіяльності міста

15.02.2018, 15:29

15 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
На початку присутні розглянули питання щодо подальшої долі та виховання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, у тому числі прийнято рішення клопотати перед управлінням юстиції про реєстрацію новонародженої дівчинки, від якої в пологовому будинку відмовилась мати.
Виконком затвердив План основних заходів цивільного захисту м.Олександрії на 2018 рік, а також Порядок організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
На засіданні затверджено прейскурант цін на зуботехнічні роботи для населення, що надає міська стоматологічна поліклініка. За інформацією головного лікаря закладу Т.Пиркової, вартість послуг зросте до 10%. Це пов’язано з підвищенням мінімальної заробітної плати на 16%, посадового окладу за першим тарифним розрядом на 10%, збільшенням цін на водопостачання на 20%, природний газ – на 13,5%, медикаменти та витратні матеріали – на 8,5%. Рішення набирає чинності з дати його офіційного оприлюднення.
Виконком розглянув ряд земельних та архітектурних питань. Зокрема, міській раді запропоновано схвалити рішення про розробку детальних планів окремих територій міста, необхідних для діяльності інвесторів.
Присутні заслухали звіт керівника КП «Жигулі» про роботу підприємства у 2015-2017 роках.
Виконавчий комітет дозволив проведення у місті весняних ярмарків «Все для саду та городу», які проходитимуть на площі Соборній з 13 по 18 березня та з 26 березня по 1 квітня. Мешканці зможуть придбати саджанці фруктових і декоративних дерев, насіння квітів, продукти бджільництва тощо.
Під час засідання присутні надали дозвіл на проведення у ПК «Світлопільський» культурно-розважальних заходів для дітей: 25 березня вистави-мюзиклу «Рапунцель»; 22 квітня – вистави «Троллі». Також надано дозвіл на демонстрацію фільмів: 23 лютого – «Свінгери»; 24 лютого – «Кіборги»; 25 лютого – «Сторожева застава».