Засідання виконкому »

Виконком розглянув ряд питань життєдіяльності міста

30.11.2017, 14:11

30 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
Перед його початком міський голова С.Цапюк привітав з 80-річним ювілеєм ветерана педагогічної праці, відмінника освіти України – Скорик Ларису Миколаївну. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток вищої педагогічної освіти в Олександрії міський голова вручив ювілярці подяку та квіти.
Перейшовши до розгляду питань порядку денного, присутні прийняли рішення щодо подальшої долі та виховання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Виконком затвердив результати конкурсу з перевезення пасажирів в міських автобусах за маршрутами №3 і №81, відповідно до якого переможцем визначено перевізника Сизова С.А.
Затверджено статут КП «Теплокомуненерго» у новій редакції; перелік громадських робіт на наступний рік та запропоновано міській раді прийняти Програму розвитку місцевого самоврядування Олександрійської міської ради на 2018-2020 роки.
Присутні надали дозвіл на роботу цирку-шапіто «Кобзов» з 4 по 10 грудня, а також на проведення концерту колективу «Лісапетний батальйон» 23 березня у ПК «Свілопільський».
Також на засіданні було ухвалено рішення з ряду земельних та архітектурних питань.