Засідання виконкому »

Виконком розглянув ряд питань життєдіяльності міста

14.06.2018, 13:42

14 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
На початку міський голова С.Цапюк поінформував про випадок вандалізму, що стався сьогодні вночі на площі Героїв Чорнобиля. Невідомі особи пошкодили декілька молодих дерев та квіти. Це вже не вперше, коли недобропорядні жителі міста знищують зелені насадження, які були висаджені для усіх олександрійців. Муніципальній поліції доручено посилити роботу у напрямку охорони правопорядку у місцях відпочинку городян та затримувати зловмисників.
Також С.Цапюк зупинився на питаннях легалізації праці та сплати податків. Сьогодні є інформація, що чимало людей, які працюють в інших містах і за кордоном, для власної вигоди паралельно знаходяться на обліку у центрі зайнятості та отримують субсидії. Міський голова доручив управлінню економіки перевірити відповідну інформацію для вжиття заходів контролюючими органами.
Перейшовши до розгляду питань порядку денного, присутні затвердили вартість послуг з утримання об’єктів благоустрою комунальної власності, а також мінімальні норми обслуговування для слюсарів-сантехніків, електромонтерів та електрогазозварників, що використовуються при формуванні тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.
На виконання трудового законодавства та у зв’язку з підписанням нової галузевої угоди між Мінрегіонрозвитку та об’єднанням організацій роботодавців, що передбачає підвищення коефіцієнту при обрахуванні ставки оплати праці, присутні скоригували тарифи на послуги централізованого теплопостачання, які надає КП «Теплокомуненерго».
Для жителів будинків із загальнобудинковими лічильниками тепла тариф складатиме 1453,80 грн за 1 Гкал; для абонентів без будинкових лічильників – 38,31 грн за м2.
Для бюджетних установ тариф на опалення з використанням газу становитиме 2008,67 грн за 1 Гкал; з використанням котелень на нетрадиційних джерелах енергії – 1807,80 грн за 1 Гкал. Для небюджетних установ тариф складатиме 2009,95 грн за 1 Гкал.
У порівнянні з містами Кіровоградської області, в Олександрії вартість тепла залишається нижчою. Як приклад, у Кропивницькому ціна на тепло для населення становить 40,89 грн за м2, в Олександрії – 38,31 грн.
Під час обговорення даного питання перший заступник міського голови Л.Давиденко зазначила, що від суми витрат на утримання бюджетної сфери оплата за тепло складає лише 6-9%, завдяки врегульованій ціновій політиці КП «Теплокомуненерго» та заходам з енергозбереження. У порівнянні з 2009 роком, незважаючи на неодноразові підвищення вартості енергоносіїв, суми оплати за тепло по бюджетній сфері значно не змінилися.
Також під час засідання було ухвалено рішення з ряду земельних та архітектурних питань.