Засідання виконкому »

Виконком розглянув ряд питань життєдіяльності міста

06.09.2018, 11:44

6 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
На початку міський голова С.Цапюк підняв актуальні питання життєдіяльності міста. У зв’язку зі скаргами жителів вул. Знам’янської на те, що рух великогабаритного транспорту спричиняє вібрації і пошкодження будинків, заступнику міського голови А.Некрасову доручено разом з Нацполіцією вивчити питання перенаправлення вантажівок на вул. Козацький шлях. Також необхідно по вул. Знам’янській встановити світлофор і обладнати його таймером та спеціальною кнопкою для переходу.
Виконавчий комітет прийняв рішення про створення на постійній основі пішохідної зони на площі Соборній до вул. Перспективної. Заборонено наскрізний проїзд та обмежено в’їзд транспорту, крім спеціальних машин для виконання службових обов’язків, автомобілів мешканців будинків на площі та машин для розвантаження товарів у магазинах. С.Цапюк зазначив, що бетонні блоки встановлені тимчасово до початку регулювання патрульною поліцією дорожнього руху на площі та дотримання водіями заборони в’їзду на пішохідну зону.
З метою посилення фінансової автономії дошкільних навчальних закладів присутні надали їм з 2019 року статус розпорядників бюджетних коштів. Це дасть можливість завідуючим всіх дитячих садочків самостійно вести господарську діяльність.
Виконавчий комітет затвердив розмір щомісячної батьківської плати за навчання у школі мистецтв НВО «Олександрійська гімназія ім.Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІст. – школа мистецтв». Вартість навчання у музично-хоровому відділенні коштуватиме від 80 до 100 грн на місяць; у відділенні образотворчого мистецтва та хореографічному відділенні – 70 грн. Від батьківської плати звільняються учні з багатодітних, малозабезпечених сімей, діти-інваліди, переможці республіканських конкурсів та особливо обдаровані діти.
Виконком прийняв рішення про надання сім’ї Кузьміних статусу прийомної для подальшого влаштування до неї дітей-сиріт. До цієї родини передано на спільне проживання прийомного сина, який раніше виховувався у родині Кузнєцової, але через конфлікт відмовився залишатися у прийомній родині.
Враховуючи підвищення мінімальної заробітної плати, на засіданні затверджено новий тариф на ринкові послуги КП «Жигулі», який не переглядався з 2012 року. Вартість торгового місця на ринку складатиме 6 грн на день.
Розглянувши заяви підприємців, присутні погодили цілодобовий режим роботи для магазину «Дніпро» у Покровському мікрорайоні та з 10:00 до 24:00 години – для кафе «Ітака». С.Цапюк доручив управлінню економіки тримати роботу цих закладів на контролі і, у разі порушень, погоджений режим роботи буде скасовано.
У зв’язку з невиконанням рекламним агентством «СТАР» вимог договору щодо надання площі для розміщення соціальної реклами, виконавчий комітет прийняв рішення про розірвання договору на користування 12 білбордами.
Враховуючи зміни в законодавстві у сфері житлово-комунальних послуг, встановлення тарифів на комунальні послуги передано управляючій компанії, яку обирають жителів багатоповерхівок. Виконком затвердив новий Порядок затвердження тарифів на комунальні послуги в м. Олександрії, сел. Олександрійському, Пантаївці, с.Звенигородці і Марто-Іванівці. Згідно з законом, повноваженнями виконавчого комітету залишаються затвердження тарифів на теплопостачання і послуги з вивезення твердих побутових відходів.