Новини »

Як місто готується до зими

02.10.2019, 16:16

2 жовтня С.Цапюк провів чергову нараду з підготовки господарського комплексу міста до осінньо-зимового періоду. У ній взяли участь профільний заступник міського голови А.Некрасов, фахівці управління ЖКГ та керівники комунальних підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста.
На початку директор КП «Теплокомуненерго» А.Грибачова ознайомила присутніх з результатами наради за участю прем’єр-міністра України щодо підготовки підприємств теплоенергетики Кіровоградської області до опалювального сезону. Зокрема, Алла Анатоліївна зазначила, що усім теплопостачальним організаціям було повідомлено про умови надання Акціонерним товариством «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» лімітів на природний газ для початку опалювального періоду. Головною умовою є сплата не менше 90 % суми за спожите тепло. Олександрії вдалося підписати усі необхідні договори, хоча розрахунки населення за централізоване теплопостачання викликають занепокоєння, адже деякі споживачі на сьогодні мають багатотисячні минулорічні борги. Щодо готовності до подачі теплоносія, то сьогодні після гідравлічних випробувань працівники КП «Теплокомуненерго» продовжують ліквідовувати окремі пориви на магістральних трубопроводах, а також заповнюють водою внутрішньобудинкові мережі, аби у разі зниження середньодобової температури повітря менше +8 градусів протягом трьох діб розпочати теплопостачання у місті.
У свою чергу, міський голова С.Цапюк підкреслив, що влада разом з керівництвом КП «Теплокомуненерго» зробила усе для початку опалювального сезону в Олександрії. Тож, враховуючи вимоги АТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», стабільність подачі тепла в багатоповерхівки залежатиме від свідомості громадян і їх вчасних розрахунків за спожите тепло.
Інші учасники наради також доповіли про готовність очолюваних ними підприємств до роботи в осінньо-зимовий період.
Комунальні підприємства «Житлогосп» та «Благоустрій» продовжують ремонтні роботи у житловому секторі та упорядковують до зими міську територію. Особлива увага приділяється ремонту дахів, внутрішньобудинкових ливневих каналізацій, герметизації стиків багатопаверхівок, склінню під’їздів, ремонту доріг, заготовці протиожележної суміші, паливно-мастильних матеріалів та підготовці спеціальної техніки для ліквідації наслідків негоди.
КП «Світлоцентр» задля безпеки дорожнього руху найближчими днями почне встановлювати поблизу навчальних закладів штучні дорожні нерівності – так звані «лежачі поліцейські». Окрім цього, продовжується реконструкція вуличного освітлення, встановлюються нові дорожні знаки та сучасні світлофори.
Після доповідей міський голова С.Цапюк наголосив, що кожен керівник комунального підприємства і фахівці управління ЖКГ повинні з особливою відповідальністю поставитись до виконання поставлених завдань, аби місто було готове до опалювального періоду і ліквідації наслідків негоди. Особливу увагу необхідно звернути на стан техніки, запас протиожеледної суміші, паливно-мастильних матеріалів, забезпечення комунальників зимовим спецодягом і необхідним інвентарем, а також налагодження комунікацій між усіма аварійними службами.