Новини »

За недотримання обмежувальних заходів магазинам загрожують штрафи

18.03.2020, 15:05

18 березня в Олександрії розпочались обмежувальні заходи у зв’язку з коронавірусом.
Робоча група розпочала перевірки закладів торгівлі, побутових послуг, торгово-розважальних центрів, ринків, закладів ресторанного господарства, у тому числі, при АЗС та кафетеріїв у магазинах щодо дотримання вимог Кабінету Міністрів України стосовно запобігання поширенню коронавірусу. До робочої групи входять представники управління економіки, Держпродспоживслужби, Муніципальної безпеки та Нацполіції.
За попередньою інформацією переважна більшість закладів торгівлі непродовольчими товарами зачинилась на карантин. Автомагазин ООО «SVR Технікс» по вул.Героїв Сталінграду приймає замовлення онлайн.
Були виявлені заклади торгівлі, що, незважаючи на заборону, не припинили роботу. Це магазини по вул.Героїв Сталінграду: «Запчастини», ТОВ «Фермер», кафетерій при АЗС «Zapravka», будівельний магазин «33 м2» і кафетерій у цьому магазині. По Звенигородському шосе працював продуктовий павільйон «Вулик», який через відсутність водопостачання і водовідведення на період карантину не може забезпечити належну дезінфекцію. Частково працювали павільйони і кіоски на центральному ринку.
Робоча група проводить роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог законодавства на період карантину, роздає пам’ятки та попереджає про кримінальну відповідальність за недотримання Постанови Кабміну.
Обстеження робочою групою будуть продовжуватись. Детальніше про результати перевірок поінформуємо завтра.