Депутати вирішують »

За нецільове використання ділянок під металоприймальними пунктами– позбавлення землі

27.04.2018, 11:53

27 квітня пройшла сесія міської ради, на якій було ухвалено рішення з важливих питань життєдіяльності Олександрії.
Депутати прийняли рішення про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Олександрійської міської ради».
Затверджено ряд міських цільових програм стосовно розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2018-2021 роки; розвитку фізичної культури і спорту до 2021 року; покращення умов обслуговування платників податків м.Олександрії; розвитку Територіального сервісного центру, що надає послуги з реєстрації транспортних засобів, видачі довідок щодо відсутності судимостей; програму для забезпечення виконання рішень суду на 2018-2020 роки.
Враховуючи прийняття закону щодо вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів, депутати затвердити перелік суспільно-корисних робіт для порушників, які ухиляються від сплати аліментів.
У зв’язку з кадровими змінами депутати оновили склад оргкомітетів з проведення конкурсів «Олександрієць року», «Кращий благоустрій приватної садиби» та комісії з визначення осіб для нагородження відзнакою «За заслуги перед містом Олександрією».
У ЦНАПі м.Олександрії розширився спектр обслуговування громадян, тому на сесії затверджено новий перелік послуг, який збільшився із 160 до 200.
Присутні заслухали та затвердили звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами ради за 2017 рік.
На сесії було ухвалено рішення з ряду земельних та архітектурних питань. З метою наповнення міського бюджету депутати внесли зміни до рішення «Про місцеві податки і збори», встановивши ставку земельного податку у розмірі 1% від нормативної грошової оцінки для органів державної влади, місцевого самоврядування, органів ДСНС, Нацподіції, СБУ та прокуратури. Від сплати земельного податку звільнено підрозділи Збройних Сил України та Нацгвардії.
Депутати схвалили рішення про припинення права користування на земельні ділянки під тими металоприймальними пунктами, власники яких використовують землі за нецільовим призначенням. Стосовно 16 господарів пунктів сесія прийняла рішення застосувати санкції у вигляді розірвання договорів оренди, визнання недійсними Державних актів на право власності на землю та вилучення ділянок. Відповідні документи будуть направлені з позовами до судів для остаточного вирішення питання.