Засідання виконкому »

За нецільове використання ділянок під пункти металобрухту – позбавлення землі

12.04.2018, 11:16

12 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
На початку міський голова С.Цапюк зазначив, що робочою групою було проведено інвентаризацію гаражів і у кожному кооперативі виявлено чимало підпільних майстерень та станцій обслуговування автомобілів. Власники цих об’єктів працюють без реєстрації підприємницької діяльності та не сплачують податки. Через це громада втрачає чималий фінансовий ресурс. Враховуючи значну недостатність коштів, у тому числі, на виплату заробітної плати, міською владою будуть прийматися дієві кроки у межах законодавства для легалізації бізнесу та сплати податків до бюджету міста.
Також міський голова підняв питання благоустрою, зокрема, вандалізму у місцях відпочинку, вигулу домашніх тварин на дитячих майданчиках. Муніципальній поліції дано доручення посили контроль за дотриманням правил благоустрою та застосовувати до порушників більш жорстке покарання у вигляді штрафів.
Перейшовши до розгляду питань порядку денного, присутні ухвалили ряд рішень щодо подальшої долі та виховання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Виконком запропонував міський раді затвердити Положення про порядок надання відомчих житлових приміщень.
У зв’язку з розширенням спектру обслуговування ЦНАПу м.Олександрії міській раді запропоновано затвердити новий перелік послуг, збільшивши їх із 160 до 200. Зокрема, додалися послуги відділу державного архітектурно-будівельного контролю.
На засіданні було розглянуто ряд земельних та архітектурних питань. Начальник управління приватизації, оренди майна та землі О.Купченко поінформував присутніх, що за дорученням міського голови С.Цапюка робоча група з контролю за здійсненням операцій з металобрухтом та цільовим використанням землі провела обстеження пунктів прийому металобрухту. Це пов’язано з тим, що останнім часом почастішали випадки крадіжок телефонного кабелю, металевих виробів з кладовищ, каналізаційних люків, ліфтового обладнання; на роботу пунктів прийому металобрухту є багато скарг олександрійців, а власники металоприйомників здебільшого використовують землі за нецільовим призначенням. Тому стосовно 16 господарів пунктів, що не дотримуються цільового призначення землі, виконком запропонував застосувати санкції у вигляді розірвання договорів оренди, визнання недійсними Державних актів на право власності на землю та вилучення ділянок. Остаточне рішення з цього питання буде прийматися депутатами на сесії міської ради.
Виконавчий комітет дозволив проведення із 24 по 29 квітня на площі Соборній виставки-ярмарку з продажу саджанців плодових і декоративних рослин, насіннєвого матеріалу та продуктів бджільництва.
Також присутні надали дозвіл на проведення культурно-розважальних заходів у ПК «Світлопільський»: 21 квітня естрадно-циркового шоу «Пінгвіни Мадагаскару» та 16 червня – вистави-мюзиклу для дітей «Кіт у чоботях».