Засідання виконкому »

Законність використання земельних ділянок на контролі міської влади

08.02.2018, 14:47

8 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
У зв’язку з підвищенням вартості електроенергії та збільшенням мінімальної заробітної плати присутні скоригували тарифи на послуги централізованого теплопостачання, які надає КП «Теплокомуненерго».
Для жителів будинків із загальнобудинковими лічильниками тепла тариф складатиме 1433,99 грн за 1 Гкал; для абонентів без будинкових лічильників – 37,79 грн за м2. Для бюджетних установ тариф на опалення з використанням газу становитиме 1990,27 грн за 1 Гкал; з використанням котелень на нетрадиційних джерелах енергії – 1791,24 грн за 1 Гкал. Для небюджетних установ тариф складатиме 1991,56 грн за 1 Гкал.
Вартість тепла зросте в середньому на 15 грн за 1 Гкал, при цьому вона значно нижча, ніж у містах Кіровоградщини. Так, у Кропивницькому тариф для бюджетних закладів становить 2173 грн за 1 Гкал, у Світловодську – 2196 грн.
Також скориговано тарифи на послуги теплопостачання, які надає БФ ПП «Каярд-Україна» «Каярд-Богданівка», на рівні 90% від середньозваженого тарифу на теплову енергію по Кіровоградській області, який визначило Держагенство з енергоефективності. Для бюджетних закладів тариф встановлений у розмірі 1632,67 грн за 1 Гкал (з ПДВ); для населення – 1281,28 грн за 1 Гкал (з ПДВ).
Тарифи для населення вступлять у дію через 15 днів після офіційного оприлюднення; для підприємств, установ та організацій – з дати оприлюднення рішення.

На засіданні було прийнято рішення з ряду земельних та архітектурних питань. Зокрема, начальник управління приватизації, оренди майна та землі О.Купченко поінформував  присутніх про роботу інспекторів із самоврядного контролю за використанням земель у ІІ півріччі 2017 року.
На 13 землекористувачів, які ухилялися від оформлення документів на землю, було подано заяви до суду для відшкодування збитків на суму 1,5 млн грн. По трьох позовах в силу вступили рішення про стягнення збитків на суму 402,4 тис.грн; 5 землекористувачів погодилися добровільно відшкодувати  збитки. На сьогодні 7 осіб уклали договори оренди на землю; 19  – у процесі оформлення документації.

Загалом, минулого року судами прийнято рішення про стягнення більше 700 тис.грн збитків із землекористувачів, які уникали укладання договорів оренди.

Також під час засідання присутні надали дозвіл на проведення ряду культурно-розважальних заходів у ПК «Світлопільський»: 26 лютого виступу групи «Пламя»; 3 березня 3-D вистави «Пригоди мультяшок»; 7 березня концерту «Женщина, она как чудо»; 17 березня вистав «Пригоди Смурфіка» і «За двома зайцями»; 26 квітня «Дизель шоу». Також виконком надав дозвіл на роботу з 15 по 25 березня цирку-шапіто «Рів’єра» та із 3 липня по 10 серпня – цирку «Кобзов».