Новини »

Затверджено план підготовки міста до зими

17.05.2018, 15:25

17 травня виконавчий комітет затвердив план заходів з підготовки господарського комплексу Олександрії до осінньо-зимового періоду.
Відповідний документ передбачає ремонти житлового фонду, підготовку закладів соціальної сфери, об’єктів тепло- і водопостачання, ремонт доріг, тротуарів, прибудинкових територій тощо.
У рамках заходыв КП «Житлогосп» та спеціалізовані підприємства проводять ремонт покрівель багатоповерхівок, комплексну підготовку внутрішньобудинкових систем централізованого теплопостачання, виконують заміну трубопроводів тепло-, водопостачання, каналізації. Проводиться герметизація стиків стінових панелей, ремонт водостоків, скління вікон у під’їздах, ремонт цоколів будинків, оголовків димовентиляційних каналів, ревізія запірної арматури, проводиться заготівля протиожеледного матеріалу та інше.
КП «Теплокомуненерго» займається підготовкою об’єктів теплопостачання: здійснює огляд, ремонт і ревізію обладнання котелень та топкових, обстеження і ремонти теплових мереж, димових труб, виконує заготівлю дров для твердопаливних котелень тощо.
Підготовку об’єктів водопостачання і водовідведення проводить ОВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград». Серед основних робіт: ремонт і заміна магістральних водопровідних та каналізаційних мереж, комплексна підготовка обладнання водопровідних і каналізаційних насосних станцій та очисних споруд.
Спеціалізованими підприємствами будуть здійснюватися роботи з утримання і ремонту інженерно-транспортної інфраструктури: капітальний і поточний ремонти доріг, тротуарів, прибудинкових територій, модернізація вуличного освітлення, оновлення розмітки, підготовка до зими спеціальної техніки, посипкових матеріалів тощо.
У закладах соціальної сфери планово виконуються ремонти приміщень, продовжуються заходи з енергозбереження, обстежуються і ремонтуються системи тепло-, водопостачання і каналізації, а також заготівля дров для котелень на твердих видах палива.