Новини »

Знай наших! «Віра-Сервіс Інтермаш»

15.09.2020, 9:39

Одним із найстаріших підприємств Олександрії вважається ТОВ «ЗПТУ «Віра-Сервіс Інтермаш». Його історія починається у 1932 році з будівництва механічного заводу, який почав виготовлення перекидних шахтних вагонеток і будівельних фрикційних лебідок.
Таким, який він є сьогодні, завод було створено у 2012 році. Нині підприємство виконує проєктування і виробництво мостових електричних кранів і поставку їх на територію України, ближнього і далекого зарубіжжя. Завод також виробляє великогабаритні крани: грейферні, козлові, контейнерні, опорні й підвісні однобалочні, консольно-поворотні; обладнання для виготовлення автодорожніх балок, турнікети для перевезення довгомірних вантажів та зварні металоконструкції. Зараз на підприємстві працює близько 150 чоловік.
Із початком бойових дій на Сході України «Віра-Сервіс Інтермаш» одне із перших підтримало ініціативу міського голови Степана Цапюка безкоштовно ремонтувати військову техніку. У результаті даної роботи було відновлено більше 30 одиниць БТРів та ін. Після цього за сприяння С. Цапюка завод отримав ліцензію Міністерства оборони України на ремонт бронетехніки. На жаль, до сьогоднішнього дня підприємство не одержало держзамовлення, що могло б сприяти створенню нових робочих місць.
Із закриттям російських ринків збуту об’єми на виробництві знизилися, а розповсюдження пандемії у світі, і в Україні, зокрема, позначилося на діяльності заводу. Однак підприємство намагається не стояти на місці, виконує замовлення по Україні та вдосконалює свою продукцію. Зокрема, конструюється нова кран-балка. Планується, що у майбутньому це дасть можливість вийти на нові ринки збуту.
ТОВ «ЗПТУ «Віра-Сервіс Інтермаш» залишається одним з найпотужніших промислових підприємств машинобудівної галузі в Олександрії з виробництва підйомного та вантажно-розвантажувального устаткування, будівельних металевих конструкцій, інших машин та елементів спеціального призначення.