Новини »

ЗНЗ №15 – сучасна базова школа з новим підходом до навчання

12.02.2018, 15:33

Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. №15 є однією з базових шкіл Олександрії. Цього навчального року два перших класи закладу беруть участь у Всеукраїнському пілотному проекті «Нова українська школа».
У рамках даного експерименту із 26 лютого по 2 березня на базі 15 школи відбудеться регіональний тренінг для вчителів початкових класів, які з наступного року навчатимуть першокласників за новими програми і методиками «Нової української школи». У тренінгу візьмуть участь понад 150 педагогів з Кіровоградської області.
Загалом, в Олександрії кілька років тому було визначено перелік так званих базових, – найбільш перспективних і затребуваних шкіл, у яких навчається від 500 до 2000 дітей. Документально для міст обласного підпорядкування немає чіткого відокремлення звичайних і базових закладів, але відповідне рішення, прийняте міським головою С.Цапюком, дало позитивні результати. Олександрія займає перше місце в області за рівнем надання освітніх послуг. На середину січня у відповідних школах уже набрано дітей до перших класів.
На ремонти базових закладів, придбання нових меблів та мультимедійного обладнання з міського бюджету виділяються значні кошти. Після заборони благодійних внесків школи забезпечені усім необхідним, тож у батьків немає потреби збирати гроші на ремонт класів, встановлення вікон тощо.
Сьогодні базові заклади мають необхідну наповнюваність класів, сучасну матеріально-технічну базу, що дозволяє олександрійським школярам отримувати освіту на високому рівні.