Інформація для олександрійців »

Кабінет Міністрів України змінив порядок повідомної реєстрації колективних договорів, змін і доповнень до них

11.10.2019

31 серпня 2019 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р.№768, якою внесено зміни до порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, який був затверджений рішенням Уряду від 13.02.2013 р. № 115.
Змінами спрощено процедуру повідомної реєстрації колективних договорів. Відтепер сторони колективних договорів мають право подати на повідомну реєстрацію лише один примірник документа в паперовій формі разом із додатками і супровідним листом, або надіслати його до управління праці в електронному вигляді .
Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів із дня надходження угоди (договору).
Під час повідомної реєстрації управління праці та соціального захисту населення міської ради, як реєструючий орган, не робить напис на титульній або першій сторінці угоди (договору) про повідомну реєстрацію колективного договору, змін і доповнень до нього, а не пізніше наступного робочого дня після реєстрації угоди (договору) письмово інформує про це суб’єкт, який подав на реєстрацію угоду (договір).
При цьому примірник угоди (договору), поданий на повідомну реєстрацію в паперовій або електронній формі, зберігатиметься в управлінні праці та соціального захисту населення міської ради до заміни новою угодою (договором).