Без рубрики »

Порядок на вулицях міста охоронятиме майже 200 поліцейських

27.05.2021, 16:54

Сьогодні, 27 травня, за дорученням міського голови його перший заступник Юрій Гугленко провів нараду, де темою обговорення стало питання гарантування безпеки та правопорядку громадян протягом 29 та 30 травня, тобто у період святкування Дня міста. У ній також взяли участь заступники міського голови Ірина Чемерис та Юрій Шклярук, заступник начальника ГУНП в області Олексій Ніколаєв, начальники підвідомчих управлінь та муніципальної безпеки, керівники правоохоронних органів та міського відділу служби ДСНС.
У ході обговорення були названі основні майданчики скупчення людей, де відбуватиметься найбільша кількість заходів. Йшлося про проспект і площу Соборні та відкриті території біля ПК «Світлопільський» та КСК «Ніка». Саме тут постійно чергуватимуть працівники поліції, рятувальники та карети швидкої допомоги. До охорони правопорядку планується залучити близько 200 працівників Національної поліції, Нацгвардії та роти патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав».
Аби уникнути транспортного колапсу розробляються схеми паркування автівок, які, в першу чергу, стануть актуальними для підприємців, що пропонуватимуть свою продукцію під час фестивалю їжі та презентації крафтового пива. Працівники муніципальної безпеки та правоохоронні органи слідкуватимуть за тим, щоби площа і територія навколо неї були вчасно звільнені. Адже починаючи з 18.00 тут стартують найбільш масові заходи, такі як нагородження переможців щорічного конкурсу «Олександрієць року», відзнак почесного громадянина та за заслуги перед містом, а також виступ хедлайнера свята MONATIC та фєєрверк.
Окремо було проговорено заходи, які мають забезпечити протиепідеміологічні норми, оскільки в країні тривають карантинні обмеження. Так, зі сцени постійно лунатиме інформація для олександрійців та гостей міста з проханням дотримуватися маскового режиму, на великих екранах транслюватимуть соціальну рекламу про правила безпеки, а в натовпі роздаватимуть безкоштовні маски.
Проте й громадянам треба бути свідомими того, що карантинні обмеження тривають по всій країні і, аби убезпечити себе та рідних від зараження, вкрай важливо дотримуватися мінімальних протиепідеміологічних вимог, таких як носіння маски в людних місцях і часте миття рук.