Новини »

21 лютого виповнюється 74-та річниця створення військової частини, що дислокується в місті Олександрії

21.02.2018, 1:30

Шановні військовослужбовці, ветерани військової частини №2269!

Від імені Олександрійської міської ради, її виконавчого комітету, депутатського корпусу та особисто від себе щиро вітаю вас із 74-ю річницею з дня заснування військової частини!
Гвардійська авіаційна база має свою славну історію і бойові традиції. Її обличчям є талановиті військові пілоти та висококваліфікований особовий склад. За роки існування частини вони постійно виконували інтернаціональний обов’язок у «гарячих точках» різних країн, брали участь у бойових операціях на території Монголії, Китаю, країн Далекого Сходу, ліквідовували аварію на Чорнобильській атомній електростанції, а сьогодні здійснюють службово-бойові завдання у зоні проведення АТО.
Ми пишаємося нашими мужніми військовослужбовцями, які проявили героїзм, звитягу і зберегли вірність службовому обов’язку та Батьківщині.
Військова частина 2269 – єдиний авіаційний підрозділ Національної гвардії України, що забезпечує виконання завдань за допомогою авіаційної техніки. Сьогодні вона розвивається і поповнюється молодими висококваліфікованими пілотами.
Авіаційна база є невід’ємною частиною Олександрії і бере активну участь у житті міста. Тож влада уже багато років поспіль надає різнобічну шефську допомогу військовому формуванню.
З нагоди свята бажаю Вам, шановні військовослужбовці та ветерани, успіхів у Вашій необхідній діяльності задля миру і стабільності у державі, а військовій частині – стабільності, нових здобутків та процвітання!

З повагою міський голова С.Цапюк