Новини »

Індустріальний парк “Олександрія” внесено до Реєстру індустріальних (промислових) парків

19.04.2018, 9:13

Наказом Мінекономрозвитку від 13.04.2018 № 505 до Реєстру індустріальних (промислових) парків включено індустріальний парк “Олександрія” (ініціатор створення Олександрійська міська рада).
Площа індустріального парку “Олександрія” складає 24,4803 га – це сукупність земельних ділянок, що перебувають у власності ініціатора створення парку.
Заявлений строк функціонування – 49 років.
Основною метою створення індустріального парку є формування єдиної території з облаштованою інфраструктурою для розміщення нових об’єктів промисловості, інноваційної сфери, логістики і надання супутніх послуг, підвищення конкурентоспроможності регіону.
Функціональне призначення індустріального парку передбачає провадження в його межах діяльності, пов’язаної з виробництвом автозапчастин та комплектуючих виробів для сільськогосподарської техніки, виробництво електричного устаткування, виробництво меблів та харчових продуктів (переробка та зберігання овочів та фруктів).
Відповідно до очікуваних результатів функціонування індустріального парку, передбачається створення близько 1330 нових робочих місць.
Про це департамент залучення інвестицій повідомив на сайті міністерства економічного розвитку і торгівлі України 18 квітня 2018 року.