Новини »

Муніципальна поліція знову викрила зловмисників на кладовищі

04.04.2018, 10:10

3 квітня муніципальна поліція затримала зловмисників, які викрали металеві огорожі з могил на кладовищі у Заводському мікрорайоні.
Про скоєння вандалізму повідомив місцевий житель, який вдень прийшов на цвинтар, щоб упорядковувати місце поховання і побачив, як невідомі особи викопують і розпилюють огорожі. Помітивши чоловіка, вандали зникли.
Муніципальна поліція оперативно виїхала на місце пригоди і, влаштувавши засідку, у нічний час, коли зловмисники повернулися забирати метал, затримала їх. Було виявлено двох осіб, які вдень розбирали огорожі, а також водія і автомобіль таксі з причепом, завантаженим металовиробами з кладовища.
Ці двоє чоловіків уже затримувалися муніципальною поліцією в кінці січня за скоєння аналогічного правопорушення на центральному кладовищі та були передані до Нацполіції з речовими доказами.
На місце події муніципальною поліцією викликано слідчу оперативну групу Національної поліції, зловмисників доставлено до міського відділу для проведення слідчих дій за даним фактом.