Новини »

Олександрійці відзначать 73-тю річницю визволення міста від фашистських загарбників

02.12.2016, 8:46

n1Традиційно 6-го грудня Олександрія відзначає День визволення від фашистських загарбників. З цієї нагоди у місті відбувається ряд тематичних заходів.
Зокрема, у загальноосвітніх навчальних закладах проводяться уроки пам’яті, мужності, радіопередачі, конференції, а також зустрічі учнівської молоді з ветеранами, учасниками антитерористичної операції.
У міському музейному центрі ім.Худякової А.Ф. діють тематичні та книжкові виставки, проходять екскурсії під назвою «Визволення Олександрії», проводяться години пам’яті.
Бібліотечні заклади організовують для своїх відвідувачів краєзнавчі реквієми, вечори патріотизму, години спогадів тощо.
У рамках акції «Зірка пам’яті» здійснюється відвідування та привітання ветеранів зі святом.
Працівники житлово-комунального господарства приводять у належний стан пам’ятники, обеліски, меморіальні комплекси, пам’ятні дошки та інші місця поховання захисників Батьківщини.
5-го грудня о 10:00 годині на Братській могилі радянських воїнів, що у Перемозькому мікрорайоні, відбудеться мітинг «Вічна пам’ять героям». Цього ж дня у місті Олександрії, селах Звенигородці, Марто-Іванівці та селищах Олександрійському і Пантаївці проходитиме покладання квітів до усіх пам’ятників та місць поховань загиблих воїнів.
6-го грудня о 10:00 годині біля Братської могили по вул.Діброви відбудеться загальноміська літературно-музична композиція «Шляхами героїчної історії» та покладання квітів до меморіалу.