Новини »

Своя льодова арена – це реальність

18.09.2020, 11:53

Невдовзі в Олександрії з’явиться власний льодовий каток. На цю подію чекають всі містяни, які полюбляють кататися на ковзанах або прагнуть, щоб їх діти долучилися до зимових видів спорту. Ініціатива, яка зародилася більше двох років тому, завдяки співпраці олександрійців і міської влади, втілюється у життя. Автором проєкту став Юрій Нос, який пропонував декілька варіантів розташування льодової арени. У результаті – зупинилися на території колишнього ЗНЗ №4.
Нині тут вже покладено фундамент для опорно-повітряної конструкції, заасфальтовано майданчик під каток і облаштовується гараж для льодової машини. На черзі встановлення куполу над полем, облаштування роздягальні, точки прокату ковзанів і кафе. Усе обладнання професійне та закуплене у французьких виробників.
Паралельно здійснюється ремонт приміщення школи: встановлено індивідуальне опалення, проводиться сучасне освітлення і каналізаційна система. Також облаштовано дві кімнати на 1-му поверсі для силових тренування хокеїстів та гімнастичних занять майбутніх фігуристок.
Відвідувати каток зможуть як дорослі, так і діти. Тут працюватимуть інструктори, які допоможуть усім бажаючим навчитися кататися на ковзанах.
Планується, що з відкриттям льодової арени в Олександрії на базі ДЮСШ №2 з’являться безкоштовні гуртки із зимових видів спорту, а саме: хокею та фігурного катання.
Відкриття катка заплановане на кінець жовтня цього року.