Новини »

В Олександрії буде обмежено рух транспорту через площу Соборну

08.08.2016, 11:09

З метою підвищення безпеки дорожнього руху та забезпечення належних умов для відпочинку громадян і мешканців міста, рішенням виконавчого комітету від 4 серпня 2016 року заборонено рух автомобільного та мототранспорту через площу Соборну у вихідні та святкові дні у цілодобовому режимі, а також щоденно із 22:00 год. до 6:00 год.
Управлінню житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування міської ради у місячний термін з дня прийняття даного рішення необхідновжити заходи для встановлення відповідних дорожніх знаків.
Безперешкодний проїзд через площу Соборну у вихідні та святкові дні забезпечується для:
– громадян, які проживають у житлових будинках, розташованих на пл. Соборній;
– автотранспорту, який виконує перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування;
– службового автотранспорту підприємств, установ, організацій, які здійснюють діяльність на території міста, пов’язану із забезпеченням діяльності інфраструктури (надання комунальних, енергопостачальних послуг, послуг зв’язку, охорони здоров’я, торгівлі тощо).
Відповідне рішення набуває чинності після того, як управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування міської ради розробить схему об’їзду пл.Соборної автомобільним транспортом та розмістить на перехресті вулиць інформаційні щити (у термін до 23.08.2016 року).