Новини »

В Олександрії відбувся ярмарок альтернативних ялинок

24.12.2020, 18:03

Сьогодні, 24 грудня, у стінах ПК «Світлопільський» вперше пройшла благодійна виставка-ярмарок альтернативних ялинок, де можна було не тільки оглянути цікаві новорічні поробки, а й придбати вподобану штучну красуню. На захід запросили меценатів та спонсорів, а також всіх зацікавлених олександрійців.
Окрім того, щоб навчити дітей дбайливому ставленню до природи та розвивати їх творчий потенціал, на меті в організаторів виставки стояло ще одне завдання: на власному прикладі показати підростаючому поколінню зразок благодійництва та підтримки.
Альтернативні красуні користувалися неабияким успіхом серед відвідувачів. За час ярмарку із 29 власноруч створених ялинок було продано 14. Решту святкових поробок можна придбати, зайшовши на сторінку “Освіта міста Олександрії”, що розміщена у соціальній мережі Facebook.
Як уже писалося раніше, альтернативні красуні виготовлялися з підручних матеріалів. Участь у конкурсі взяли колективи закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста. Виручені кошти будуть передані школам і авторам новорічних поробок.