Новини »

Влада Олександрії запрошує до участі у конкурсі на кращий благоустрій

14.07.2020, 9:54

Традиційно до Дня незалежності України в Олександрії проводиться огляд-конкурс на кращий благоустрій територій підприємств, організацій, установ різних форм власності та багатоквартирних будинків.
Мета конкурсу – заохочувати олександрійців дбати про чистоту, красу та озеленення своїх територій.
При визначенні переможців буде враховуватися охайне і креативне оформлення будівель, дворів, наявність зовнішнього освітлення, номерних знаків, оригінальні зелені насадження, санітарний стан (контейнери для збору сміття, викошування бур’янів і т. д.), а для багатоквартирних будинків також враховується наявність і стан дитячих майданчиків, упорядкування зон відпочинку тощо.
Конкурс проводиться до 10 серпня. Бажаючим взяти участь необхідно подати лист-заяву до управління житлово-комунального господарства у робочі дні (м.Олександрія, вул. Бульварна, 25, каб.№5) і заповнити картку учасника конкурсу. Довідкова інформація за телефоном: 7-39-04.
Після цього спеціальна комісія підведе підсумки і визначить 10 переможців: 5 серед підприємств, організацій, установ та 5 з числа багатоповерхівок.
Традиційно нагородження переможців огляду-конкурсу проводиться до Дня незалежності України. У зв’язку з карантином про відповідний захід буде повідомлено окремо.