Новини »

За скаргами батьків вихованців буде проведено службове розслідування

29.10.2018, 15:00

У п’ятницю, 26 жовтня, декілька батьків вихованців ДНЗ №2 і так званий громадський діяч О.Кіяшко намагалися блокувати завідуючу закладу, після чого перейшли до приміщення міської ради.
Батьки мотивували свою поведінку нібито рукоприкладством з боку вихователів та неякісним харчуванням їхніх дітей. Жодних письмових звернень на ім’я начальника управління освіти, міського голови та його заступників не надходило.
Аби повністю з’ясувати ситуацію, 29 жовтня міський голова С.Цапюк підписав розпорядження про створення комісії та проведення службового розслідування за скаргами батьків.
Цього дня керівництво міста зустрілося з батьками вихованців і колективом ДНЗ №2. Степан Кирилович повідомив, що на час розслідування завідуюча і вихователь тимчасово відсторонені від роботи.
У цьому році, як ніколи, місто має недостатність державного фінансування, відбувається відтік кваліфікованих кадрів з України за кордон. Значні кошти, які раніше направлялися на розвиток галузей міста, великою мірою спрямовуються на виплату заробітної плати вчителям. Аби кошти витрачалися раціонально, сьогодні потрібна допомога і контроль з боку батьків. Адже лише у співпраці можна конструктивно врегулювати питання, що виникають.
З метою контролю за харчуванням дітей голові батьківського комітету запропоновано затверджувати меню на декілька тижнів.
Крім того, у садочках, як і у школах, будуть встановлюватись камери відеонагляду.
С.Цапюк зазначив, що в кінці року відбудуться громадські слухання стосовно міського бюджету на 2019 рік. Разом з громадою буде вирішуватись питання, які потреби жителів міста фінансуватиме влада та як можуть допомогти батьки для повноцінного розвитку дітей.
Перший заступник міського голови Л.Давиденко запропонувала батькам на час службового розслідування у письмовому вигляді подати усі свої скарги та пропозиції щодо покращення роботи закладу для прийняття об’єктивних висновків.
Якщо будуть підтверджені факти порушень, на які вказують батьки, то усі винні працівники будуть звільнені. Після проведення службового розслідування відбудеться ще одна зустріч з батьками і колективом, де їх поінформують про прийняте рішення.
Цього ж дня міський голова С.Цапюк провів брифінг, на якому роз’яснив представникам ЗМІ ситуацію, що склалася у ДНЗ №2.