Без рубрики »

Виставка-показ незабаром розпочне свою роботу

20.04.2021, 17:14

23 квітня за ініціативи Олександрійської міської ради пройде виставка меблів та обладнання для закладів освіти під назвою «Освітній вимір: нові можливості сучасної громади». Її початок запланований на 10.00 в ПК «Світлопільський». До уваги відвідувачів будуть представлені сучасні меблі-трансформери, ігрові комплекси для інклюзивного навчання, інтерактивні дошки та багато іншого обладнання, яке покликане вдосконалити та урізноманітнити освітньо-виховний процес у закладах освіти.
Серед учасників, які виявили бажання презентувати свою продукцію, підприємства та фірми з Олександрії, Києва, Кропивницького, Львова, Харкова, Козина, Конотопу та Світловодська. Загалом, розробити та показати виключно для олександрійської громади презентації у комплектуванні й меблюванні шкільних кабінетів та ігрових кімнат будуть 12 виробників-постачальників.
Відвідати виставку запрошені представники територіальних громад Олександрії та Олександрійського району, а саме: керівники громад, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, начальники управлінь і відділів освіти та інші зацікавлені особи.
Сьогодні в місті та районі функціонує понад 200 навчальних закладів: дошкільної, середньої, позашкільної та професійної освіти, які потребують оновлення та удосконалення своєї матеріально-технічної бази.