QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

ПОЛОЖЕННЯ про Почесну грамоту Олександрійської міської ради та Грамоту Олександрійської міської ради

Затверджено рішеннями міської ради
від 28.08.2003 № 314,
від 24.02.2017 № 232

 1. Почесна грамота Олександрійської міської ради та Грамота Олександрійської міської ради є заохоченням за заслуги у забезпеченні соціального та економічного розвитку міста; високу професійну майстерність, громадську та благодійну діяльність.
 2. Почесна грамота Олександрійської міської ради є вищою нагородою відносно Грамоти Олександрійської міської ради.
 3. Почесною грамотою Олександрійської міської ради та Грамотою Олександрійської міської ради нагороджуються:
  • громадяни України, які відомі завдяки особистій активній участі у сфері питань діяльності, зазначених у пункті 1 цього Положення;
  • депутати міської, сільських, селищних рад, працівники виконавчих органів рад;
  • громадяни інших держав; трудові колективи підприємств, установ і організацій, а також територіальні громади сіл, селищ, міст.
 4. Висунення кандидатур для відзначення Почесною грамотою та Грамотою Олександрійської міської ради здійснюється гласно за ініціативи виконавчих органів ради, підприємств, установ, громадських організацій, творчих колективів тощо.
 5. Клопотання про нагородження Почесною грамотою Олександрійської міської ради та Грамотою Олександрійської міської ради вноситься до міської ради керівниками підприємств, установ, організацій, головами постійних комісій міської ради.
 6. Одночасно з клопотаннями на кожну особу, яка представляється до нагородження Почесною грамотою Олександрійської міської ради та Грамотою Олександрійської міської ради, надаються такі документи:
  • подання посадових осіб та керівників підприємств, установ, організацій;
  • біографічна довідка.
 7. Подання про відзначення Почесною грамотою Олександрійської міської ради та Грамотою Олександрійської міської ради надсилаються до міської ради не пізніше як за 10 днів до нагородження.
 8. Про нагородження Почесною грамотою Олександрійської міської ради та Грамотою Олександрійської міської ради приймаються рішення виконавчого комітету.
  Нагородженим відзнаками міської ради, умови оплати яких визначені постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268, виплачується одноразова винагорода у розмірі: 
  • за Почесну грамоту міської ради – 40 відсотків,
  • за Грамоту міської ради – 30 відсотків посадового окладу у межах встановленого фонду оплати праці відповідного виконавчого органу.

   Іншим нагородженим відзнаками міської ради виплачується одноразова винагорода у таких же розмірах за рахунок коштів підприємств, установ та організацій, де вони працюють, згідно з рішенням керівника.
   Кошти для грошової винагороди непрацюючим, пенсіонерам, а також громадським активістам міста (членам громадських організацій, головам квартальних комітетів міста, старшим по будинках) виплачуються за рахунок Програми розвитку місцевого самоврядування у розмірі:

  • за Почесну грамоту міської ради – в розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законодавством України;
  • за Грамоту міської ради – в розмірі 20% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законодавством України.
 9. Облік і реєстрація Почесних грамот Олександрійської міської ради та Грамот Олександрійської міської ради здійснюється секретаріатом міської ради.
 10. Вручення нагородженим Почесної грамоти Олександрійської міської ради та Грамоти Олександрійської міської ради здійснюється головою, секретарем ради, заступниками голови.