QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

Освіта та наука

Управлінню освіти, молоді та спорту міської ради підпорядковано 37 навчальних закладів.
Мережа ДНЗ складається із 17-и дошкільних навчальних закладів та 4-х дошкільних підрозділів у складі навчально-виховних комплексів. Дошкільні навчальні заклади № 2, 39,43 мають групи компенсую чого типу для дітей з особливими освітніми потребами. ДНЗ № 16 – санаторний.
Підготуватися до школи дошкільнята можуть в гуртах Будинку дитячої та юнацької творчості.
Загальноосвітні послуги надають 17 навчальних закладів (4 заклади І-ІІ ступенів, 13 закладів І-ІІІ ступенів, з них 4 заклади нового типу).
Місцезнаходження навчальних закладів забезпечує доступність до освіти, можливість вибору навчального закладу.
Для розвитку дитячої творчості та спортивних талантів у місті працюють комунальні позашкільні навчальні заклади освіти: Будинок дитячої та юнацької творчості, Центр дитячої та юнацької творчості ім. О. Шакала та Дитячо-юнацька спортивна школа № 2.
Загалом, для розвитку фізичної культури і спорту місто має 2 стадіони, 72 спортивні майданчики, 9 футбольних полів, 20 приміщень для фізкультурно – оздоровчих занять та 22 спортивні зали.

Про результати інституційного аудиту навчально-виховного комплексу “Олександрійський колегіум-спеціалізована школа» Олександрійської міської ради Кіровоградської області”

Висновок про якість освітньої діяльності закладу освіти, внутрішню систему забезпечення якості освіти за результатами проведення управлінням Державної служби якості освіти у Кіровоградській області інституційного аудиту  (завантажити файл)

Рекомендації щодо вдосконалення діяльності закладу освіти за результатами проведення інституційного аудиту (завантажити файл)