Міська рада » Депутати третього скликання »

Олександрійська міська рада 3 скликання

Термін повноважень: 04.04.1998 – 09.04.2002
Загальний склад ради: 40 депутатів.
Міський голова:

ЦАПЮК Степан Кирилович, 26.01.1954 р.н.

Секретар міської ради:

БЄЛИЙ Олександр Миколайович, 08.12.1947 р.н.

Постійні комісії міської ради:
1. Постійна комісія мандатна, з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони державного та громадського порядку.
2. Постійна контрольна комісія з питань приватизації майна, житла, землі.
3. Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської Ради.
4. Постійна комісія з питань містобудування, екології та раціонального природокористування.
5. Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді і спорту.
6. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення.

Система виборів: мажоритарна. Вибори відбулися 29.03.1998.

Персональний склад Олександрійської міської ради 3 скликання*:

БЄЛИЙ Олександр Миколайович

08.12.1947 р.н., директор по кадрах та соціальному розвитку Державної холдингової компанії «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №33, позапартійний.

БАБЕНКО Олександр Іванович

16.08.1948 р.н., пенсіонер, обраний по виборчому округу №4, член Комуністичної партії України.
Член постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони державного та громадського порядку.

БАЖАН Віктор Сергійович

20.08.1963 р.н., гірничий робітник шахти «Ведмежоярська» Державної холдингової компанії «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №13, позапартійний.
Член постійної контрольної комісії з питань приватизації майна, житла, землі.

БОВДУР Вадим Васильович

19.01.1950 р.н., виконавчий директор об’єднання промислових підприємств «Олександрія», обраний по виборчому округу №31, позапартійний.
Член постійної комісії з питань містобудування, екології та раціонального природокористування.

БОНДАРЕНКО Тетяна Петрівна

05.06.1952 р.н., лікар ІІ терапевтичного відділення центральної міської лікарні, обрана по виборчому округу №21, позапартійна.
Член постійної комісії з питань містобудування, екології та раціонального природокористування.

БОРИСЕНКО Антоніна Олександрівна

26.09.1943 р.н., директор об’єднання школи-садка №10, обрана по виборчому округу №24, позапартійна.
Член постійної комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту.

БОРТНЯК Олександр Анатолійович

07.05.1963 р.н., заступник командира вертолітної бригади Національної Гвардії України по виховній роботі військової частини 2269, обраний по виборчому округу №11, позапартійний.
Член постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони державного та громадського порядку.
Достроково припинив депутатські повноваження на 13 сесії міської ради 28.05.1999 у зв’язку з обранням членом виконавчого комітету та керуючим справами виконавчого комітету Олександрійської міської ради.

БУГАЙЧЕНКО Іван Миколайович

05.01.1945 р.н., начальник бюро відділу збуту відкритого акціонерного товариства Науково-виробниче об’єднання «Етал», обраний по виборчому округу №22, член Комуністичної партії України.
Голова постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони державного та громадського порядку.

ВАЛЬКОВА Анна Василівна

23.07.1950 р.н., завідуюча терапевтичним відділенням центральної міської лікарні №2 м.Олександрії, обрана по виборчому округу №35, позапартійна.
Член постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони державного та громадського порядку.

ВАСИЛЯКА Олександр Семенович

10.08.1931 р.н., пенсіонер, обраний по виборчому округу №9, член Комуністичної партії України.
Член постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони державного та громадського порядку.

ВОЛКОВ Сергій Андрійович

25.11.1954 р.н., лікар-психотерапевт лікувально-профілактичного центру «Логос» товариства з обмеженою відповідальністю «Нетава», обраний по виборчому округу №12, позапартійний.
Член постійної контрольної комісії з питань приватизації майна, житла, землі.

ГОЛУБ Арій Костянтинович

15.01.1948 р.н., майстер дільниці №408 відкритого акціонерного товариства Науково-виробниче об’єднання «Етал», обраний по виборчому округу №2, член Комуністичної партії України.
Член постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони державного та громадського порядку.

ГОНЧАРЕНКО Василь Миколайович

11.02.1931 р.н., сторож відділу охорони автобази Державної холдингової компанії «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №5, член Комуністичної партії України.
Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської ради.

ГРИЦЕНКО Володимир Васильович

16.04.1949 р.н., тренер-викладач з легкої атлетики Дитячо-юнацької спортивної школи спортивного товариства профспілок «Україна», обраний по виборчому округу №6, член Комуністичної партії України.
Член постійної комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту.

ДЗБАНОВСЬКИЙ Юрій Ігорович

30.11.1933 р.н., заступник головного енергетика Державної холдингової компанії «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №14, член Комуністичної партії України.
Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської ради.

ДРОБИШЕВ Анатолій Іванович

16.10.1949 р.н., лікар функціональної діагностики центральної міської лікарні, обраний по виборчому округу №25, позапартійний.
Член постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення.

КЛИМЕНКО Олексій Олексійович

10.04.1952 р.н., директор розрізу «Верболозівський» Державної холдингової компанії «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №37, позапартійний.
Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської ради.

КОЛОСОВСЬКА Олена Данилівна

25.01.1957 р.н., викладач з основ економіки загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9, обрана по виборчому округу №18, позапартійна.
Член постійної комісії з питань містобудування, екології та раціонального природокористування.

КОНДОРУК Василь Дмитрович

19.08.1956 р.н., головний лікар центральної міської лікарні, обраний по виборчому округу №3, позапартійний.
Член постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення.

КОПАНЬ Ігор Федорович

12.05.1967 р.н., заступник голови спілки воїнів-інтернаціоналістів «Солдати Афгану», обраний по виборчому округу №32, позапартійний.
Член постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення.

КОСТЕНКО Марія Григорівна

09.07.1944 р.н., заступник генерального директора відкритого акціонерного товариства Науково-виробниче об’єднання «Етал», обрана по виборчому округу №23, позапартійна.
Член постійної контрольної комісії з питань приватизації майна, житла, землі.

КРАВЧУК Лідія Петрівна

21.08.1944 р.н., директор загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №10, обрана по виборчому округу №30, позапартійна.
Член постійної комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту.

КУДРЯ Володимир Іларіонович

17.10.1948 р.н., голова профспілкового комітету відкритого акціонерного товариства «Олександрійська фабрика діаграмних паперів», обраний по виборчому округу №27, член Комуністичної партії України.
Голова постійної контрольної комісії з питань приватизації майна, житла, землі.

ЛЕЩЕНКО Віктор Васильович

12.01.1955 р.н., лікар-терапевт центральної міської лікарні №2 смт.Димитрово, обраний по виборчому округу №36, позапартійний.
Член постійної комісії з питань містобудування, екології та раціонального природокористування.

ЛЕЩЕНКО Микола Васильович

20.07.1959 р.н., дільничний лікар-терапевт міської лікарні №3 м.Олександрії, обраний по виборчому округу №29, позапартійний.
Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської ради.

МАЛІНЕЦЬКИЙ Томаш Геронімович

22.09.1949 р.н., лікар-хірург хірургічного відділення центральної міської лікарні, обраний по виборчому округу №7, член Народно-Демократичної партії України.
Член постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення.

МАЛООК Валерій Олексійович

13.08.1948 р.н., директор розрізу «Костянтинівський» Державної холдингової компанії «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №20, позапартійний.
Голова постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської ради.

МАРТИНЯК Валентина Овсіївна

10.05.1941 р.н., завідуюча санаторним дошкільним закладом №16, обрана по виборчому округу №8, позапартійна.
Голова постійної комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту.

МОВЛЯВ Сергій Анатолійович

24.06.1965 р.н., гірничий робітник очисного вибою шахти «Морозівська» Державної холдингової компанії «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №15, позапартійний.
Член постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони державного та громадського порядку.

НАСТАСЬЄВ Григорій Кирилович

02.03.1921 р.н., викладач вищого педагогічного училища, обраний по виборчому округу №39, член Комуністичної партії України.
Член постійної комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту.

РУШКОВСЬКИЙ Олександр В’ячеславович

06.06.1965 р.н., директор товариства з обмеженою відповідальністю «Медіфарм», обраний по виборчому округу №19, позапартійний.
Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської ради.

СОКОЛОВА Раїса Олександрівна

22.08.1948 р.н., начальник відділу тресту «Олександріярозрізобуд», обрана по виборчому округу №34, позапартійна.
Голова постійної комісії з питань містобудування, екології та раціонального природокористування.

СОРОЧАН Анатолій Васильович

03.01.1939 р.н., заступник директора з економічних питань Олександрійського рудоремонтного заводу Державної холдингової компанії «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №26, позапартійний.
Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської ради.

СТАСЮК Леонід Павлович

07.05.1944 р.н., головний лікар дитячої міської лікарні, обраний по виборчому округу №11 31.10.1999, позапартійний.
Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської ради.
Депутатські повноваження визнані на 19 сесії міської ради 12.11.1999.

СТЕПИКІН Анатолій Меркурійович

28.03.1936 р.н., голова правління колективного сільськогосподарського підприємства «Гірник», обраний по виборчому округу №40, член Комуністичної партії України.
Член постійної контрольної комісії з питань приватизації майна, житла, землі.

ТАБУНЕЦЬ Олександр Іванович

22.04.1952 р.н., завідуючий інфекційним відділенням центральної міської лікарні, обраний по виборчому округу №17, позапартійний.
Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської ради.

ТАРАНЕНКО Олександр Костянтинович

15.08.1923 р.н., пенсіонер, обраний по виборчому округу №28, член Комуністичної партії України.
Член постійної комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту.
Депутатські повноваження достроково припинені у квітні 2000 року у зв’язку зі смертю.

ТОВСТОП’ЯТ Андрій Федорович

12.10.1941 р.н., головний лікар центральної міської лікарні №4 смт.Пантаївка, обраний по виборчому округу №38, позапартійний.
Член постійної комісії з питань містобудування, екології та раціонального природокористування.

ТУРСЬКИЙ Андрій Валерійович

16.04.1965 р.н., приватний підприємець, обраний по виборчому округу №28 03.09.2000, позапартійний.
Член постійної комісії з питань містобудування, екології та раціонального природокористування.
Депутатські повноваження визнані на 28 сесії Олександрійської міської ради 08.06.2000.

ХІРСА Володимир Петрович

02.10.1951 р.н., заступник головного лікаря центральної міської лікарні, обраний по виборчому округу №10, позапартійний.
Член постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення.

ХОЛОДОВ Олександр Фомич

30.01.1939 р.н., завідуючий хірургічним відділенням центральної міської лікарні, міський хірург, обраний по виборчому округу №16, позапартійний.
Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення.

ШКРОБ Геннадій Дмитрович

21.09.1963 р.н., лікар-дерматовенеролог шкірно-венерологічного диспансеру, обраний по виборчому округу №1, позапартійний.
Член постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення.

* Дані на момент обрання депутата.

На початок сторінки