Новини »

До уваги!

24.12.2019, 13:59

У відповідності до рішення Олександрійської міської ради «Про затвердження ПОРЯДКУ використання коштів міського бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію проектів та заходів, забезпечення виконання завдань їх статутної діяльності» Олександрійська міська рада оголошує КОНКУРС на надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію проектів та заходів, забезпечення виконання завдань їх статутної діяльності на 2020 рік.
Конкурс буде проводиться у відповідності до вимог ПОРЯДКУ використання коштів міського бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію проектів та заходів, забезпечення виконання завдань їх статутної діяльності (надалі – ПОРЯДОК)
Термін подачі документів: до 24 січня 2020 року.
Пакет документів на отримання фінансування має містити:
– заяву встановленого зразка (ДОДАТОК 1 до ПОРЯДКУ)
– копії статуту (положення) та свідоцтва про реєстрацію громадської організації (подаються одноразово під час отримання бюджетних коштів вперше, якщо до зазначеного статуту (положення) та свідоцтва не вносилися зміни;
– копію довідки про взяття громадської організації на облік у Головному управлінні ДФС в області;
– копію рішення про присвоєння громадській організації ознаки неприбутковості;
– копію довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ);
– копію протоколу засідання центрального статутного органу громадської організації про обрання посадових осіб та кількісний склад виконавчого апарату;
– копію звіту про діяльність громадської організації за формою державного статистичного спостереження;
– розрахунки та обґрунтування за напрямами використання бюджетних коштів, за формою, що додається (ДОДАТОК 2 до ПОРЯДКУ).
Громадські організації, які отримували фінансування у 2019 році, повинні подати звіт про використання коштів (ДОДАТОК 3 до ПОРЯДКУ).
Заповнені документи для участі у конкурсі подавати керуючому справами виконавчого комітету Чеботарьову В.В. (кабінет 207 будівлі Олександрійської міської ради)