Вихідними Олександрія приймала Чемпіонат області з волейболу. Участь у ньому брали юнаки віком 17 років (2006 року народження) та молодші.
За першість в чемпіонаті змагалося 12 команд з міст та громад Кропивницького, Новоархангельска, Новгородки, Суботців, Катеринівки, Олександрівки, Долинської ТГ, Рівнянської ТГ та Олександрії.
Нашу громаду представляла команда комунального закладу “ДЮСШ № 2” (спортивна школа), які тренуються під керівництвом тренера-викладача Володимира Кулішкіна.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/photo_2023-02-20_10-00-20.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/332117267_942674030445586_7040686612975564920_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/photo_2023-02-20_10-00-21.jpg)
За результатами запеклих поєдинків, що тривали протягом дня:
І місце виборола Олександрія;
ІІ місце за командою з Кропивницького;
ІІІ місце посіли волейболісти з смт Олександрівка.
Переможці отримали кубок від міського відділу молоді та спорту. Також команди нагороджені грамотами за І-ІІІ місця від Федерації волейболу Кіровоградської області.
Вітаємо хлопців та їх тренера з перемогою!
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/photo_2023-02-20_10-00-21-2.jpg)