QR Code
phone_iphone

«Пліч-о-пліч»: нагородили переможців змагань із баскетболу

6 березня в Олександрії відбулися фінальні ігри та нагородження переможців міського етапу змагань із баскетболу у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

В іграх взяли участь 11 команд юнаків та дівчат 7-9 класів закладів загальної середньої освіти.

За результатами змагань серед юнаків І місце виборола команда Гімназії імені Шевченка, ІІ місце – Ліцею інформаційних технологій, ІІІ місце посів Гуманітарний ліцей.

Серед дівчат І місце здобули учениці Гімназії імені Шевченка, ІІ місце – Гімназії №8, ІІІ місце – гімназія «Сузір’я-19».

Командам-переможцям і призерам вручили кубки, медалі, дипломи та баскетбольні м’ячі.

Переможці змагань представлятимуть Олександрію на районному етапі змагань.

Нагадаємо, проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» реалізується за ініціативи Президента України.

Заклади змагаються за першість з футзалу, баскетболу, волейболу, спортивного орієнтування та черлідингу.